Ana Sayfa Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yatırım Danışmanlığı
Gerçek Kişi yada Kurumların verecekleri gayrimenkul yatırım kararı sonrası, onlara reel piyasada o için en uygun bölge, cins, fiyat v.b. konularda Danışmanlık Hizmetidir. Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, Yatırımın, miktarı, zaman dilimi, v.s. kriterlere göre birebir belirlenmektedir.
Ekspertiz Hizmeti
Konut-İşyeri-Arazi v.b. tüm gayrimenkullerin reel satış yada kiralama değerlerinin tespiti hizmetidir. Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, Ekspertiz konusu gayrimenkulün yeri, vasfı, fiili durumu v.s. kriterlere göre birebir belirlenmektedir.
Hukuki Danışmanlık
Herhangi bir gayrimenkul tasarrufu öncesi yada sonrasında söz konusu işlemin yasal mevzuata uygunluğu ve bu suretle taraflar arasında ihtilaf çıkma olasılığını minimuma indirgeme amacıyla tarafların ihtiyaç duyulabilecekleri her konuda Hukuk Danışmanlarımız tarafından sunulan hizmettir. Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, yasal tarifelere göre birebir belirlenmektedir.
Portföy Yönetimi
Gerçek Kişi yada Kurumların sahibi bulundukları veya bulunacakları gayrimenkullerin alımı, satımı, kiralanması ve mülkiyette bulunduğu sürece zaruri yasal işlemlerinin (vergi, harç, elektrik, su, doğalgaz, sigorta v.s.) yürütülmesidir.Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, Gayrimenkul Portföyünün niteliği, yeri v.s. kriterlere göre birebir belirlenmektedir.
Emlak Alım / Satım Aracılık Hizmetleri
Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi v.b. tüm gayrimenkullerin alım/satımına aracılık etmek bir başka değişle alıcı / satıcı yada her ikisinin birden müşavirliğini yürütmektir.Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, satışa konu gayrimenkulün gerçek satış bedeli üzerinden hesaplanmak üzere; Satıcı temsilinde, SATICIDAN %3 + KDV, Alıcı temsilinde ALICIDAN % 3 + KDV olarak uygulanmaktadır.
Emlak Bakım ve Onarım
Antalya ve yakın çevresinde edindiğiniz natamam konutların eksiklerinin giderilmesi, tadilat gerektiren konutların gerekli bakım ve onarımların yapılması için uzman ekiplerle çalışıyoruz. Temel izolasyonundan başlayarak çatı izolasyonuna kadar, betonarme, sıhhi tesisatı, elektrik tesisatı, mobilya ve dekorasyonuna kadar her türlü talebinize kısa zamanda cevap veriyor, olabilecek en ekonomik çözümleri sunuyoruz.
Kiralama Aracılık Hizmetleri
Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi v.b. tüm gayrimenkullerin kiralanmasında aracılık etmek bir başka değişle kiraya veren / kiracı yada her ikisinin birden müşavirliğini yürütmektir. Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz kira konusu gayrimenkulün 1 yıllık kira bedeli üzerinden hesaplanmak üzere; KİRACIDAN %12 + KDV olarak uygulanmaktadır.
Site/Bina Yönetimi
Kat Mülkiyetli Bağımsız Bölümlerden oluşan bir yada daha fazla binaların Kat Malikleri Kurulu'nca yetkilendirilmek suretiyle tüm idari işlevlerinin yürütülmesi hizmetidir. Bu hizmet kategorisinde Hizmet Bedellerimiz, bağımsız bölüm sayısı, ortalama bütçe büyüklüğü, personel sayısı, v.b. kriterlere göre birebir belirlenmektedir.